Smażalnia

Smażalnia to nasze oczko w głowie. Rozpoczynając swoja działalność zdecydowaliśmy się postawić na ryby i zaoferować je Państwu nie tylko ze względu na ich oczywiste walory smakowe i zdrowotne, lecz również, dlatego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. W swojej ofercie posiadamy ryby słodkowodne, które są łowione przez nas w naszych jeziorach. Nasza znajomość tematu sprawia, iż możemy zaproponować swoim gościom wiele rodzajów najsmaczniejszych, doskonale przyrządzonych ryb. Nasze ryby przyrządzane są według tradycyjnych, sprawdzonych metod smażenia.  Stałe dostawy ryb w połączeniu z oryginalną recepturą ich przyrządzania są gwarancją najwyższej  jakości podawanych u nas potraw.

Nasze wieloletnie doświadczenie w smażeniu ryb czyni z nas wręcz mistrzów patelni. Wyjątkowość pobliskich jezior sprawia, iż ryb w nim złowione mają równie wyjątkowy smak i są bardzo zdrowe. Dlatego z naszego lokalu wychodzą tylko zadowoleni klienci, którzy nie mogą się oprzeć chęci powrócenia do nas w następnych sezonach.

Ryby podajemy pod różnymi postaciami: smażone, wędzone, w zalewie octowej. Bez problemu wielbiciele ryb słodkowodnych w menu znajdą coś dla siebie: sielawę, okonia, sandacza, lina czy węgorza smażonego. Szczególnie polecamy stynkę, która ze względu na wyjątkowe walory smakowe oraz ograniczony zasięg jej występowania stanowi wyjątkowy rarytas.

 

WSZYSTKIE POTRAWY PRZYGOTOWUJEMY BEZPOŚREDNIO PO ZAMÓWIENIU!